Şimdi yükleniyor

Perre Art’ın Tercihi Duyar Pompa Teknolojisi

Perre Art Hotel’in yangın güvenlik sistemleri için sektörün lider markası Duyar Pompa tercih edildi. Duyar Pompa; verimli ve uluslararası standartlara uygun pompa ve hidrofor sistemleriyle çözüm ortağı olmayı sürdürüyor.

NFPA 20 Yangın Pompası Seti

Perre Art Hotel projesinde; 1 adet DNP 80-250 NFPA 20’ye uygun yatay uçtan emişli 75 kW elektrik motorlu asıl yangın pompası, 1 adet DNP 80-250 yatay uçtan emişli 66 kW dizel motorlu yedek yangın pompası ve 1 adet tesisat kaçaklarını gidermek üzere jokey pompa olmak üzere yangın pompa seti ve ayrıca Opus serisi Islak ve Kuru Rotorlu Sirkülasyon Pompası, Frekans Kontrollü Hidrofor seti ve Atık Su Pompaları kullanıldı.

Yangın güvenlik sistemleri, canlılığı tehdit eden yangın felaketine karşı müdahale imkânı sağlayacak. Yangınının hızlıca kontrol altına alınması için söndürme sistemlerinin de hızlı ve verimli çalışması kaçınılmaz bir gereksinim olarak öne çıkıyor. Bu noktada pompanın verim ve enerji tasarrufu sağlaması da ilgili projenin ihtiyacına göre seçilmesinde yatıyor.

Yangınla Mücadele Sistemleri

Duyar Pompa, yangın söndürme sistemlerindeki uzmanlığıyla, uluslararası standartlara uygun (NFPA 20, TSE ve CE) yüksek verimli yangın pompaları üreterek, ihtiyaca en uygun seçimlerin yapılmasını sağlıyor. Firma; Bina teknolojilerinde, Endüstriyel Tesislerde, Enerji Tesislerinde, Akaryakıt ve Gaz Sanayisinde kullanılabilir, geniş ürün gamına sahip. Ayrıca geniş satış sonrası servis ağıyla, düşük montaj ve kullanım maliyetleri barındırarak kolaylık sağlıyor.