Şimdi yükleniyor

E.C.A. Duvar Tipi Split Klimalar ile Yaşam Alanlarınız Daha Konforlu

Türkiye iklimlendirme sektörünün öncü markası E.C.A., duvar tipi split klimalar ile konfor ve sağlıklı çözümü bir araya getiriyor. Farklı kullanıcı ihtiyaçlarına uygun üretilen Niobe Blue, Ecotech ve Spylos serisi klimalar, son teknolojiyle donatılan yapıları sayesinde enerji tasarrufunu ve kullanıcı ihtiyaçlarını önemsiyor.

Son teknoloji iklimlendirme çözümleriyle kullanıcı isteklerine inovatif şekilde cevap veren E.C.A., Niobe Blue, Ecotech ve Spylos serisi klimalar ile yaz mevsiminin en sıcak günlerinde kullanıcılara konfor deneyimi sunuyor. UV sterilizasyon özelliği, entegre Wifi modülü, uzun mesafe hava üfleyen güçlü fanı ve özel akıllı kanat yapısı ile fark yaratan  Niobe Blue klima, kullanıcı  ihtiyaçlarına  üst segment  özelliklerle cevap veriyor. Ecotech klima; 3D üfleme yapabilme özelliği, evaporatör kurutma sistemi ile 3 farklı mod ile çalışırken, 4 katmanlı özel filtresi sayesinde de insan sağlığına en uygun hava ortamını sağlıyor. Spylos klima sağlık için temiz hava ve nem dengesini maksimize ederek, oda içinde oluşması mümkün olan bakteri ve mikroorganizmaların engellenmesine olanak sağlıyor.

Niobe Blue karbon filtresi ile daha temiz hava

UV modunun 30 dakika devrede kalmasıyla yaşam alanınızda bulunan virüs ve bakterilerin etkinliklerini büyük oranda yok eden Niobe Blue klima, ortamın sterilizasyonunu kusursuz gerçekleştiriyor. Fan motoru, kanat yapısı ve güçlü üflemesinin uyumu sayesinde havayı uzun mesafeli ve eşit şekilde dağıtan Niobe Blue, tüm ortamı dengeli şekilde soğutuyor. Cihazın Self Clean modu toz ve yabancı partiküllere karşı evaporatörü temizlerken, karbon filtresi ise zararlı gazları ve kokuları yakalayarak daha sağlıklı hava ortamı sağlıyor.

Ecotech ‘in 4 katmanlı özel filtresiyle insan sağlığına en uygun hava koşulları

Kullanıcıların   konforu düşünülerek yüksek teknoloji ile tasarlanan Ecotech klima, “I feel” özelliği ile kullanıcısının konumunu tespit ederek bu konuma en uygun şartlarda iklimlendirme gerçekleştiriyor. Ürünün kullanıcı isteğine bağlı devreye alınan özel modu da ortam sıcaklığı 8°C’nin altında olduğunda devreye girerek ısı dengesini koruyor. Eco modu ile daha ekonomik, turbo modu ile de daha hızlı çalışan Ecotech, kullanıcın istekleri doğrultusunda en yüksek verimi veriyor. 4 katmanlı özel filtreye sahip cihaz, insan sağlığına en ideal hava koşullarını yaratıyor. Akıllı kanat yönlendirmesi sayesinde de soğutmada tavana, ısıtmada ise yere doğru üfleme yaparak maksimum verimle kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılıyor.

Spylos ile R32 soğutucu gazla sürdürülebilir ve çevre dostu kullanım   Son teknoloji donanımıyla desteklenen Spylos klima, A++ enerji sınıfı ile enerji tüketimini azaltıyor. İçerdiği inverter donanımıyla soğutma konforunu arttırıyor. Geliştirilen kompresör frekansı sayesinde sessiz çalışmaya olanak sağlayan Spylos ,R32 soğutucu gaz ile verimliliği üst düzey, sürdürülebilir ve çevre dostu bir görüntü sergiliyor. Spylos kolay temizlenebilen dizayn, rahat uyku modu, sessiz mod ve nem düzenleyici fonksiyonu ile kullanıcısının konforunu yükseltiyor.