Şimdi yükleniyor

LG UV Artcool Klimalarla Evlerine Hava Katanlar Kazanıyor

Tüketicilerin kampanya çerçevesinde tedarik edilecek promosyon hakkından faydalanabilmeleri için kampanya tarihleri içerisinde belirtilen modelden satınalmış olmaları, satın aldıkları ürünün fatura tarihinden geçerli olmak üzere en geç 1 ay içerisinde LG yetkili servisine kurulumunu yaptırmaları ve en geç 31 Mayis 2024 tarihine kadar www.lgkampanya.com adresindeki LG UV ARTCOOL Pluxee Hediye Kampanyası kampanya katılım formunu doldurmaları gerekiyor.

LG UV ArtCool Hem Şık Hem Enerji Tasarruflu

ThinQ özellikli LG Spilit Klima serisinden LG UV Artcool, çevresini yansıtan aynalı tasarımı ile dikkatleri üzerine çekiyor. UVNano özelliğiyle %99,99 oranında sterilizasyon sağladığı Sağlık Bakanlığı’nca da onaylanan LG UV Artcool Klimalar, çok aşamalı filtre sistemleriyle daha sağlıklı bir hava soluma imkanı veriyor. Bu filtre sistemi, fandaki bakteri, küf, zararlı partikül ve kokuları yok ederek %99,99 oranında sterilizasyon sağlıyor. UVnano™ teknolojisi, klimaların rüzgar üreten fanının ve havanın temiz kalmasına yardımcı oluyor.

Otomatik temizleme özelliğine sahip ürünler, her zaman temiz kalmasını sağlamak için klimanın içindeki nemi otomatik olarak kurutuyor. Ayrıca, LG klimalarda bulunan “Aktif Enerji Kontrolü” özelliği sayesinde, odadaki kişi sayısı ve aktivite seviyesine göre 4 kademeli enerji kontrolü yapılabiliyor. Böylelikle, yüzde 57’ye varan enerji verimliliği sağlanabiliyor.