Gree Electric Appliances Başkanı Madam Dong Ming Zhu Türkiye’yi Ziyaret Etti

Dünyanın en büyük klima üreticisi olarak sektördeki global liderliğini sürdüren Gree Electric Appliances Başkan’ı Madam Dong Ming Zhu, Türkiye’yi ziyaret etti. Üst düzey yöneticilerin katılımıyla İstanbul – Antalya arasında gerçekleşen 5 günlük programda, Türkiye’deki potansiyel yatırımlar ve stratejik iş birlikleri değerlendirildi. Çin’in İstanbul Başkonsolosluğu ziyareti ve sektörel toplantılarla devam eden etkinlik, tarihi şehir turuyla son buldu. Gree Klima’nın Türkiye temsilcisi TLC Klima’nın Yönetici Ortağı Sema Tunar, Madam Dong Ming Zhu’nun Türkiye ziyaretini bir kazanım olarak benimsediklerini belirtti.

Dünyanın en büyük klima üreticisi olarak sektördeki global liderliğini sürdüren Gree Electric Appliances Başkanı Madam Dong Ming Zhu, Türkiye’yi ziyaret etti. Gree Klima, Forbes tarafından dünyanın en güçlü 100 kadını arasında gösterilen Gree Electric Appliances Başkanı Madam Dong Ming Zhu, İstanbul Çin Vekil Başkonsolosu Wu Jian ve Cumhurbaşkanlığı Yatırım Ofisi Başkanı Burak Dağlıoğlu ile de görüşmeler gerçkelştirdi. İstanbul ve Antalya arasında gerçekleşen 5 günlük programda, Gree Klima Türkiye temsilcisi TLC Klima’nın yetkilileri tarafından marka yatırımı, stratejisi ve hedefleri içeren sunumlar gerçekleşti. Bu kapsamda yapılan toplantılar ve görüşmelerde, Türkiye’deki yatırım olanaklarını artırma potansiyeli ele alındı. Madam Dong Ming Zhu ve ekibinin Türkiye ziyaretinin stratejik hedefleri doğrultusunda atılan önemli bir adım olduğunu belirten TLC Klima Yönetici Ortağı Sema Tunar, gelecekteki iş birliklerinde daha güçlü yol kat edeceklerini söyledi.

“Madam Dong Ming Zhu’nun Türkiye Ziyareti Yatırım Planlarımız için Büyük Öneme Sahip”

Madam Dong Ming Zhu’nun Türkiye ziyaretini bir fırsat olarak değerlendirdiklerini belirten TLC Klima Yönetici Ortağı Sema Tunar, “Dünya çapında tanınan bir lider olan Madam Dong Ming Zhu’nun Türkiye’yi ziyarete gelmesi hem şirket hem de sektör açısından çok değerli bir kazanım oldu. Bu ziyaret, Gree Klima’nın örnek bir marka temsiliyetine sahip olduğunu ve Türkiye pazarına verdiği değeri gözler önüne serdi. Ayrıca, Türkiye’de yatırım potansiyelini artırma açısından da büyük bir fırsat kapısı açıldı. Madam Dong Ming Zhu’nun ziyareti sırasında gösterilen iş birliği ruhu, Türkiye’nin global markalar için etkili bir pazar olduğunu bir kez daha ortaya çıkardı. Gree Klima olarak, bu fırsatları en iyi şekilde değerlendirecek ve Türkiye pazarında daha güçlü bir konuma ulaşmak için çalışmaya devam edeceğiz.” ifadelerini kullandı.